Etin kovboyu sizin için hazırladı
Etin Kovboyu

ferfene

Doğru Et nedir? Nasıl olmalı? Nereden alınır ve nerede yenir?
Ferfene SteakHouse tüm bu sorularınızın cevabı. Doğru Etin alınması, doğru dinlendirilmesi ve servise hazır hale getirilmesi hüner ve tecrübe ister. Bu hüner 20 yıllık tecrübeyle birleşti ve lezzetin adresi Ferfene SteakHouse Çukurambar, Next Level Loft ‘da sizlerle.
Gerek mekan, gerek deneyimli kadrosu, gerek Türkiye'nin dört bir yanından özenle seçilen Etleri ile SteakHouse anlayışını gerçek anlamda yansıtan Ferfene Steakhouse; işini seven, kaliteden asla ödün vermeyen ve en büyük kazancın müşteri memnuniyeti olduğu bilinciyle hareket ederek, sizlere her lezzetin en iyisini sunabilmek için tüm detayları bir araya getirdi.
İster ailenizle, ister arkadaşlarınızla, iş toplantılarınız ve davetlerinizde lezzet ve keyif dolu deneyimler yaşamanız için biz Ferfene SteakHouse ekibi olarak servise hazırız. Sizleri ağırlamaktan mutluluktan duyacağız.

Aramıza yeni Katılanlar

İlik Suyu Çorbası - Ferfene Steakhouse

İlik Suyu Çorbası

16 farklı sebze kullanarak hazırladığımız ilik suyu çorbamız soğuk Ankara günlerinde #etinkovboyu'nun tabiriyle "dünyanın 8. harikası!"

İlik Suyu Çorbası - Ferfene Steakhouse

Katmer

Antep'in en meşhur lezzeti katmer bu sefer en güzel haliyle masanızda! Akşam tatlısı olarak ister yanına çayla isterseniz de sütle keyfinize keyif katın!

İlik Suyu Çorbası - Ferfene Steakhouse

Salata

Diyette olmayanların bile kendisine hayran bırakan, en hafif ve doyurucu alternatifi, Ferfene SteakHouse etlerinin "yancısı" salatalarımızı mutlaka deneyin.